Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
dodo
(Ne)závislosť v službách účelnosti ....
 
Ja-som
Ja-som | 23.12.2016 06:45

Jáj dodo má nového avatara..
Inak Nko čítam, ale ako sa ten chlap s Havranom volá si neviem spomenúť, aj keď som rozhovor s ním na SME čítal. S tým pretláčaním do parlamentu, hlavne ak ešte ani nevstúpil do politiky, to asi až také horúce nebude.


Šanzoniér Dodo
Šanzoniér Dodo | 23.12.2016 08:54

Ak si naozaj pozorne čítal, tak o.z. Progesívne Slovensko (Štefunko) sa netají ambíciou vstupu do politiky. A netají sa ani tým ani podporovateľ o.z. Progesívne Slovensko a zároveň mecenáš Denníka N v jednej osobe - pán Anton Zajac.

http://www.etre...sna-strana.html

A to, že Denník N bude PR oddelením o.z. Progesívne Slovensko, tak na to môžeš vsadiť Štefunkove červené trenírky.


Ja-som
Ja-som | 23.12.2016 10:14

Ty si iný pán, ak vieš aké trenírky nosí:)
Ale bodaj by si mal pravdu a podarilo sa im dostať do parlamentu, bolo by dobré, ak by tam vystriedali Kollárovcov, Kotlebovcov či Dankovcov. Prejavuješ sa ako prognostik, lebo ešte nevstúpili do politiky a už im predpovedáš masívnu podporu. Ja si dovolím tiež predpovedať, že podpora denníka N a iných bude určite mizivá v porovnaní s podporou TA3 pre Danka a Fica.


Šanzoniér Dodo
Šanzoniér Dodo | 23.12.2016 11:43

Profiluje sa ako komunista, úhádnuť farbu jeho treníriek je v tom prípade veľmi jednoduché.

To, že TA3 preferuje Danka, či Fica, je len tvoja domnienka, konšpirácia, ako by povedal klasik, "úplná haluz" :D


Ja-som
Ja-som | 23.12.2016 13:15

Tak to si zle čítal, profiluje sa ako sociálny demokrat, samozrejme nie ako Fico, ten sa len hrá na socdemáka.
A konšpirácia, či domnienka? Čo je potom tá tvoja predstava? Vieme všetci aký priestor v TA3 dostal Danko pred poslednými voľbami, aj ako prebiehajú Ficove monológy.


Šanzoniér Dodo
Šanzoniér Dodo | 23.12.2016 16:43

Som rád, že si priznal, že nemáš žiadne priame dôkazy, ktoré by TA3 usvedčovali z toho, že preferujú Fica, či Danka. Pravdepodobne vychádzaš len z nepriamych dôkazov, intuície a zdravého "sedliackeho rozumu". Máš na to právo, rovnako, ako ja.

Rozdiel medzi nami dvomi snáď len je ten, že kým ja tento jav odsudzujem principiálne, ty mieniš legitimovať (potenciálne) konanie Denníka N na zákalde konania TA3, resp. v záujme vyššieho cieľa.


Ja-som
Ja-som | 23.12.2016 17:29

Škoda diskutovať, vkladáš mi do úst slová, čo som nepovedal - nenapísal a predpovedáš konanie na základe svojich pocitov, či už moje, alebo denníka N. Preferuješ priame dôkazy, (stačí si zrátať minutáž politikov na obrazovke) ale sám dávaš len predpoklady a dohady. Asi preto sa toto tu volá GULÁŠ. Ignore on.


Šanzoniér Dodo
Šanzoniér Dodo | 23.12.2016 17:39

Minutáž politikov patrí podľa mňa do kategórie nepriamych dôkazov. Priamy dôkaz by bol, ak by si zohnal nejaké interné nariadenie TA3, že novinári majú pretláčať Fica, či Danka. Ja len anticipujem vývoj, ty robíš to isté a mne to vyčítaš.


radobox
radobox | 24.12.2016 00:59

Ja-som: čudujem sa ti, že s kokotom vôbec strácaš čas a snažíš sa o inteligentnú debatu.


(/)
(/) | 24.12.2016 17:21

odhliadnuc od toho, ze ten stefunkov projekt vyzera skor ako B-plan majitelov smersd, ktory ma snahu "byt prijatelny" aj pre majitelov vacsieho iq, ako je priemena rocna teplota, musim teda povedat, ze napisat nieco ako "Som rád, že si priznal, že nemáš žiadne priame dôkazy, ktoré by TA3 usvedčovali z toho, že preferujú Fica, či Danka. Pravdepodobne vychádzaš len z nepriamych dôkazov...." musi byt sposobene poriadnou davkou niecoho velmi kvalitneho a velmi ilegalneho ;) vidim, ze dodo ma biele vianoce, jaksapatri ;)


Šanzoniér Dodo
Šanzoniér Dodo | 24.12.2016 20:22

Radobox, nemaj zbytočné nádeje, Progresívne Slovensko bude taký prepadák, že ešte aj Nora Mojsejová sa popri ňom bude cítiť ako držiteľka ústavnej väčšiny :DD


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader